Catering

V rámci našich cateringových služeb Vám nabízíme zajištění občerstvení formou rautu, a to s pokrmy teplé i studené kuchyně, dále možnost výběru kvalitních vín z rodinných sklepů Hulata, Němčičky u Velkých Pavlovic a služby našeho personálu.

Plánujete-li domácí oslavu a máte zájem o dodávku jídla, můžeme Vám nabídnout několik druhů gulášů dle vašeho přání (vepřový, hovězí, zvěřinový) a různé druhy obložených mis a talířů (masové, uzeninové, sýrové, zeleninové, ovocné, kombinované...). Z vín nabízíme například Veltlínské zelené, Irsai Oliver, Rosé, Vavřinec, Modrý Portugal a Frankovku. Vína je však při větším odběru nutno objednat alespoň týden předem. Pokud byste chtěli na své akci mít i profesionální obsluhu, neváhejte nás kontaktovat.

Své objednávky jídla i pití si můžete vyzvednout osobně přímo na Myslivecké chatě Grůň nebo Vám je můžeme přivézt až domů. Rozvoz do 20km je zdarma.

V případě zájmu o kteroukoliv z nabízených služeb či jejich kombinaci nebo o bližší informace o cenách a dalších podrobnostech nás prosím kontaktujte na telefonních číslech 575 570 670 a 702 911 999 nebo osobně v časech od 08:00 do 11:00 a od 15:00 do 17:00 hodin. Nevyhovují-li Vám tyto doby, můžete nám také zaslat svou objednávku na e-mailovou adresu rusavagrun@seznam.cz nebo přes naši stránku Napište nám.

 

Jakékoliv změny v objednávkách jídla pro Vaši akci nám prosím nahlaste nejpozději 3 dny předem, abychom Vám mohli vyjít vstříc bez pozdějších problémů. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie: Catering

<< 1 | 2