Ubytování

Myslivecká chata Grůň nabízí službu Bed & Breakfast, tedy ubytování se snídaní. V případě zájmu si však můžete zvolit také polopenzi či plnou penzi. Snídaně se podává v podobě švédského stolu, obědy a večeře (v případě polo a plné penze) si můžete každý den vybrat z jídel z denní nabídky či na doporučení personálu ze stálého jídelního lístku. Restaurace je Vám jinak k dispozici kdykoliv v rámci otevírací doby.

Ubytování si můžete vybrat z pěti dvou až čtyřlůžkových pokojů, u některých s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven šatní skříní, umyvadlem, odpadkovým košem, sušákem na ručníky a několika zásuvkami pro připojení povolených elektrospotřebičů (viz Ubytovací řád). Další vybavení se již liší dle prostorových možností jednotlivých pokojů. Sociální zařízení pro ženy je k dispozici na chodbě, vedle společenské místnosti. Pánska sprcha a WC mají vchod přímo ze společenské místnosti. Společenská místnost je vybavena pohodlnou pohovkou, stolem a televizí.

Parkovat můžete bezplatně na parkovišti v areálu. Vaše kola či motocykl je možno uschovat v uzavřeném prostoru.

Chcete si zajet na dovolenou a nemá Vám kdo pohlídat domácího mazlíčka nebo je Vám líto nechat ho doma samotného v péči někoho jiného? U nás jste vítáni všichni. Podmínkou je jen to, že mu také musíte zabalit pár věcí. Další, podrobnější informace naleznete v našem ubytovacím řádu.